Social Stats (7.x-1.9) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Node
ja: ノード

en: 1 day
ja: 1日

en: Queued
ja: 待機

en: 5 minutes
ja: 5分

en: 6 hours
ja: 6時間

en: 1 minute
ja: 1分

en: 1 week
ja: 1週間

en: Cron Settings
ja: Cron設定

en: 12 hours
ja: 12時間

en: 2 weeks
ja: 2週

en: Select options
ja: セレクト

en: Access token
ja: アクセストークン
