Social Stats (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: 1 hour
id: 1 jam

en: 1 day
id: 1 hari

en: Start Date
id: Tanggal Mulai

en: 5 minutes
id: 5 menit

en: 1 minute
id: 1 menit

en: 1 week
id: 1 minggu

en: PHP date format
id: Format tanggal PHP
