Social Timeline (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Weight
ja: ウェイト

en: Feed
ja: フィード

en: Icon
ja: アイコン

en: Total
ja: 合計

en: General Settings
ja: 基本設定

en: Save Changes
ja: 変更を保存

en: Limit
ja: 制限

en: Skin
ja: スキン

en: Columns
ja: カラム

en: Add New Feed
ja: フィードを追加

en: Config
ja: 設定

en: One Column
ja: 1カラム
