Social Timeline (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Total
kn: ಒಟ್ಟಾರೆ

en: General Settings
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Columns
kn: ಕಾಲಂಗಳು

en: Light
kn: ತಿಳಿಯಾದ
