Social Timeline (7.x-1.4) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Weight
pt: Peso

en: Icon
pt: Ícone

en: General Settings
pt: Definições Gerais

en: Save Changes
pt: Guardar alterações

en: Limit
pt: Limite

en: Timeline
pt: Cronograma

en: Columns
pt: Colunas

en: Config
pt: Configurar

en: One Column
pt: Uma Coluna
