Social Timeline (7.x-1.4) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Weight
ru: Вес

en: Feed
ru: Поток данных

en: Icon
ru: Иконка

en: Total
ru: Итого

en: General Settings
ru: Основные параметры

en: Feed Name
ru: Название ленты

en: Save Changes
ru: Сохранить изменения

en: Limit
ru: Предел

en: Timeline
ru: График времени

en: Skin
ru: Обложка

en: Columns
ru: Колонки

en: Active?
ru: Активно?

en: Light
ru: Светлая

en: Config
ru: Конфигурация

en: Dark
ru: Темный
