Social Timeline (7.x-1.5) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Weight
it: Peso

en: Icon
it: Icona

en: Total
it: Totale

en: General Settings
it: Impostazioni generali

en: Save Changes
it: Salva le modifiche

en: Limit
it: Limite

en: Skin
it: Tema grafico

en: Columns
it: Colonne

en: Light
it: Chiaro

en: Config
it: Configurazione

en: Dark
it: Scuro
