Social Timeline (7.x-1.6) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Weight
fa: وزن

en: Feed
fa: خوراک

en: Icon
fa: شمایل

en: URL
fa: نشانی

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Limit
fa: محدوده

en: Skin
fa: پوسته

en: Columns
fa: ستون‌ها

en: Light
fa: روشن

en: Dark
fa: تاریک
