Social Timeline (7.x-1.8) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Weight
et: Kaal

en: Feed
et: Andmevoog

en: Icon
et: Ikoon

en: Total
et: Kokku

en: Limit
et: Limiit

en: Timeline
et: Ajajoon

en: Skin
et: Kujundus

en: Columns
et: Veerud

en: Config
et: Konfiguratsioon
