Social Timeline (7.x-2.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Feed
tr: Akış

en: Icon
tr: Simge

en: Total
tr: Toplam

en: General Settings
tr: Genel ayarlar

en: Save Changes
tr: Değişiklikleri Kaydet

en: Limit
tr: Sınır

en: Timeline
tr: Timeline (Zaman Şeridi)

en: Columns
tr: Sütunlar

en: Config
tr: Yapılandırma
