Social networks wall (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Social networks
de: Soziale Netzwerke

en: Weight
de: Gewichtung

en: Label
de: Beschriftung

en: Save
de: Speichern

en: Display
de: Anzeige

en: Widget
de: Steuerelement

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Machine name
de: Systemname

en: Weight for @title
de: Gewichtung für @title

en: Entity %label has been deleted.
de: Die Entität %label wurde gelöscht.
