Social Feed (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: About
el: Περί

en: cURL library
el: Βιβλιοθήκη cURL
