Social Feed (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Facebook
he: פייסבוק

en: About
he: אודות

en: Twitter
he: טוויטר
