Social Feed (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: About
hu: Leírás

en: cURL library
hu: cURL könyvtár

en: Facebook Secret Key
hu: Facebook titkos kulcs

en: At least @a
hu: legalább @a

en: Social
hu: Közösségi

en: @e: At least @a
hu: @e: Legalább @a
