Social Feed (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: User ID
it: ID utente

en: Thumbnail
it: Miniatura

en: Not installed
it: Non installato

en: About
it: Informazioni

en: At least @a
it: @a o successiva

en: @e: At least @a
it: @e: @a o successiva
