Social Feed (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: User ID
lt: Nario ID

en: API Key
lt: API raktas

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: About
lt: Apie
