Social Feed (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: About
nl: Over

en: Facebook App ID
nl: Facebook app-ID

en: At least @a
nl: Tenminste @a

en: Social
nl: Sociaal

en: @e: At least @a
nl: @e: Tenminste @a
