Social Feed (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: API Key
pl: Klucz API

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: About
pl: O stronie

en: At least @a
pl: Przynajmniej @a
