Social Feed (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: User ID
ro: ID utilizator

en: API Key
ro: Cheie API

en: Thumbnail
ro: Miniatură

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: About
ro: Despre
