Social Feed (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: API Key
ru: Ключ API

en: Thumbnail
ru: Миниатюра

en: Not installed
ru: Не установлено

en: About
ru: Информация

en: Facebook App ID
ru: ID приложения Facebook

en: At least @a
ru: меньше @a

en: Redirect URI
ru: URI перенаправления

en: @e: At least @a
ru: @e: Как минимум @a
