Social Feed (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: User ID
sk: ID používateľa

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: About
sk: Informácie o
