Social Feed (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: User ID
sv: Användar-ID

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Thumbnail
sv: Miniatyr

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: About
sv: Om

en: At least @a
sv: Åtminstone @a

en: Redirect URI
sv: Omdirigera URI
