Social Feed (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: User ID
uk: ID користувача

en: Thumbnail
uk: Мініатюра

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: About
uk: Про модуль

en: Twitter
uk: Твітер

en: cURL library
uk: Бібліотека cURL

en: Facebook App ID
uk: ID Facebook-програми

en: JSON extension
uk: Розширення JSON

en: At least @a
uk: Щонайменше @a

en: Social
uk: Суспільний

en: Redirect URI
uk: URI переспрямування

en: @e: At least @a
uk: @e: Щонайменше @a
