Social Feed (7.x-2.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Feed URL
cs: URL zdroje

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: About
cs: Popis

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: At least @a
cs: Alespoň @a
