Social Feed (7.x-2.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Feed URL
et: Voo link

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: About
et: Programmist

en: - Select -
et: - Vali -
