Social Feed (7.x-2.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Feed URL
fi: Syötteen verkko-osoite

en: Thumbnail
fi: Pienoiskuva

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: About
fi: Tietoja

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: At least @a
fi: Vähintään @a
