Social Feed (7.x-2.1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Feed URL
fr: URL du flux

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: Thumbnail
fr: Vignette

en: Not installed
fr: Non installé

en: About
fr: À propos

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Facebook App ID
fr: Identifiant (ID) de l'App Facebook

en: At least @a
fr: Au moins @a

en: Standard Resolution
fr: Résolution standard

en: Low Resolution
fr: Basse résolution
