Social Feed (7.x-2.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Client ID
hi: ग्राहक ID

en: Not installed
hi: स्थापित नहीं

en: Facebook
hi: फेसबुक

en: About
hi: के बारे में

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: At least @a
hi: कम से कम @a

en: @e: At least @a
hi: @e: कम से कम @a
