Social Feed (7.x-2.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Thumbnail
ja: サムネイル

en: Not installed
ja: 未インストール

en: About
ja: アバウト

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Instagram
ja: インスタグラム
