Social Feed (7.x-2.1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: About
lv: Par

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: cURL library
lv: cURL bibliotēka

en: The cURL library is not installed. Please check the <a href="@url">PHP cURL documentation</a> for information on how to correct this.
lv: cURL bibliotēka nav uzstādīta. Risinājumus meklējiet <a href="@url">PHP cURL dokumentācijā</a>.

en: JSON extension
lv: JSON paplašinājums

en: The JSON library is not installed. Facebook needs the JSON PHP extension
lv: JSON bibliotēka nav uzstādīta. Facebook ir nepieciešams JSON PHP paplašinājums

en: Standard Resolution
lv: Standarta izšķirtspēja

en: Low Resolution
lv: Zema izšķirtspēja
