Social Feed (7.x-2.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Thumbnail
tr: Küçük görsel

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: About
tr: Hakkında

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: At least @a
tr: En azından @a

en: Social
tr: Sosyal
