Social field (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Actions
bg: Действия

en: Remove
bg: Премахни

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Add
bg: Добави

en: Not a valid URL.
bg: Невалиден URL
