Social field (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Actions
es: Acciones

en: Remove
es: Eliminar

en: Weight
es: Peso

en: Name
es: Nombre

en: edit
es: editar

en: Save
es: Guardar

en: Add
es: Agregar

en: Icons
es: Iconos

en: Not a valid URL.
es: No es una URL válida.

en: Fields
es: Campos

en: Service
es: Servicio

en: Add more
es: Añadir más
