Social field (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Add
eu: Gehitu

en: Icons
eu: Ikonoak

en: Not a valid URL.
eu: URL-a ez da balio.

en: Fields
eu: Eremuak
