Social field (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: delete
it: elimina

en: Actions
it: Azioni

en: Remove
it: Elimina

en: Weight
it: Peso

en: Name
it: Nome

en: edit
it: modifica

en: Save
it: Salva

en: Add
it: Aggiungi

en: Icons
it: Icone

en: Not a valid URL.
it: URL non valido.

en: Fields
it: Campi

en: Service
it: Servizio

en: Add more
it: Aggiungi
