Social field (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Add
ka: დამატება

en: Fields
ka: ველები
