Social field (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Remove
kk: Өшіру

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: Fields
kk: Өрістер
