Social field (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: delete
km: លុប

en: Actions
km: អំពើ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Add
km: បន្ថែម
