Social field (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Remove
th: เอาออก

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Add
th: เพิ่ม

en: Service
th: บริการ
