Social field (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Actions
be: Дзеянні

en: Remove
be: Выдаліць

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Add
be: Дадаць

en: Fields
be: Палі
