Social field (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།
