Social field (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Actions
hu: Műveletek

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Icons
hu: Ikonok

en: Not a valid URL.
hu: Érvénytelen webcím.

en: Fields
hu: Mezők

en: Service
hu: Szolgáltatás

en: Add more
hu: Hozzáadás

en: View services
hu: Szolgáltatások megtekintése
