Social field (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: delete
id: hapus

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Remove
id: Hapus

en: Weight
id: Bobot

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Add
id: Tambah

en: Not a valid URL.
id: Bukan URL yang sah.

en: Fields
id: Bidang isian
