Social field (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Actions
lv: Darbības

en: Remove
lv: Izņemt

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Add
lv: Pievienot

en: Icons
lv: Ikonas

en: Not a valid URL.
lv: Nebilstošs URL

en: Fields
lv: Lauki
