Social field (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Actions
nl: Acties

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Add
nl: Toevoegen

en: Icons
nl: Pictogrammen

en: Not a valid URL.
nl: Geen geldige URL

en: Fields
nl: Velden

en: Service name
nl: Naam dienst

en: Add more
nl: Meer toevoegen

en: Social links
nl: Sociale links

en: You can't use such URLs.
nl: U kunt deze URLs niet gebruiken.
