Social field (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: delete
nn: slett

en: Actions
nn: Handlingar

en: Remove
nn: Fjern

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: Fields
nn: Felt
