Social field (7.x-1.1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය
