Social field (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Actions
te: చర్యలు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Add
te: చేర్చు
