Social field (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Add
ug: قوشۇش
