Social field (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Actions
uk: Дії

en: Remove
uk: Вилучити

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Add
uk: Додати

en: Icons
uk: Іконки

en: Not a valid URL.
uk: Не правильний URL.

en: Fields
uk: Поля

en: Service
uk: Служба

en: Add more
uk: Додати ще

en: View services
uk: Перегляд послуг
